Энерго-комплект
О нас Новости Оплата и доставка Сертификаты Партнеры Контакты Литература Опросные листы Сервис
        Каталог товаров
Мембранные баки, компенсаторы объема, станции поддержания давления
Солнечные коллектора и электрогенераторные системы
Трубная изоляция
Полотенцесушители
Балансировочная арматура
Интеллектуальные системы отопления
Бытовые котлы
Приводная техника
Контрольно измерительные приборы
Запорно-регулирующая арматура
Оборудование для бассейнов
Фильтрация и подготовка воды
Системы вентиляции, кондиционирования и воздушного отопления
Тепловые насосы, гелио- и фотогальванические системы
ШРП, регуляторы, ПСК, ПЗК, фильтры, шкафные узлы учета газа
Бойлеры, теплообменные аппараты, тепловые пункты
Системы автоматического регулирования, диспетчеризации, управления, сигнализации и контроля
Крепёжные системы, противопожарные системы, сантехнические системы
Отопительные приборы, арматура для обвязки радиаторов
Насосы и насосные станции
Горелки и блочные котельные
найти   
Бытовые котлы  
Котел газовый Viessmann Vitopend 100-WH1B

Вам потрібен компактний настінний водогрійний котел з особливо вигідним співвідношенням ціна-потужність, причому без компромісу в якості? Правильною відповіддю на це питання є Vitopend 100-W. З широкого модельного ряду ви легко знайдете котел для будь-якого застосування. 

– Газовий водогрійний настінний котел для режиму роботи з забором повітря ззовні або з приміщення. 
Номінальна теплова потужність: від 10,5 до 24 кВт 
– Газовий комбінований настінний котел для режиму роботи з забором повітря ззовні або з приміщення. 
Номінальна теплова потужність: від 10,5 до 24 кВт, від 13 до 30 кВт.

Коротко про головне:

 

 • Один з найменших та найтихіших котлів у своєму сегменті. Завдяки компактним розмірам та мінімальному шуму під час роботи може бути легко змонтований у будь-якому приміщенні.
 • Не вимагає великих витрат енергії, безпечний для навколишнього середовища. Якість котла Vitopend 100-W підтверджена органом контролю якості та сертифікації УкрСЕПРО.
 • Високий комфорт при приготуванні питної води. Висока експлуатаційна потужність (14 л/хв при 30 кВт) та висока постійна температура на виході завдяки електронному регулятору температури.
 • Уніфікована штекерна система та мала вага сприяють зручному монтажу. Особлива економія місця: для сервісного обслуговування не потрібно ніякого простору збоку.
 • Гідравлічний аква-блок і мультиштекерна система забезпечують зручне обслуговування та заміну всіх компонентів спереду.
смотреть файл
Котел Viessmann Vitopend 100-W
Ви шукаєтe сучас ний газовий настiнний котел з оптимальним спiввiдношенням цiни, якостi та технiчних по казникiв? Vitopend 100 – це правильний вибiр. Ви можете знайти необхiдний для себе варiант в асортиментi рiзних потужностей і типiв виконання. Vitopend 100-W, тип WH1D є послiдовником котла типу WH1B, одного з найбiльш популярних настiнних котлiв в Українi останнiх рокiв. Така популярнiсть дозволила розробити спецiальний варiант котла-послiдовника для України, враховуючи вимоги нормативних документiв та умов ек сплуатацiї в нашiй країнi. При розробцi Vitopend 100-W тип WH1D були врахованi побажання користувачiв та сервiсних спецiалiстiв і особлива увага була звернута на слабкi мiсця по передника. Май же всi конструкцiйнi елементи були замiненi на новi сучаснi елементи, якi були вже неодноразово перевiренi під час успiшної
експлуатацiї настiнного конденсацiйного котла Vitodens 100-W. Таким чином, ми можемо говорити про ви нятковий рiвень надiйностi нового Vitopend 100-W тип WH1D. Високий комфорт у гарячому водопостачаннi забезпечується завдяки високiй без перервнiй продуктивностi у 13,9 л/хв (за потужностi у 29 кВт) та постiйнiй температурi гарячої води (електронне регулювання температури). Vitopend 100-W поставляється у двох варiантах виконання: для режиму роботи з забором повiтря для згоряння ззовнi («турбо») та для режиму роботи з забором повiтря з примiщення («атмо»).
Vitopend 100-W – один iз найкомпактнiших та безшумних газових котлiв. Вiн надiйний у роботi, має три валий термiн експлуатацiї, а його цiна приємно здивує Вас.
смотреть файл
Котел газовый Viessmann Vitopend 222

Шукаєте компактний настінний водогрійний котел за доступну ціну? Жодних проблем: Vitopend 222 стане безперечно правильним рішенням. Ви заощаджуєте не лише при покупці, але й при обслуговуванні. Він гарний і для бюджету, і для навколишнього середовища. 

Коротко про головне:

 

 • Настінний водогрійний котел із модульованим пальником і вбудованим місткісним водонагрівачем об'ємом 50 л. Потужність 10,5 – 24 кВт (у режимі приготування гарячої води до 30 кВт).
 • Для роботи як у режимі з постійною температурою подачі, так і в погодозалежному.
 • Високий комфорт обслуговування за допомогою контролера Vitotronic. Контролер Вашого котла стежить за температурним комфортом у помешканні. Перехід на зимовий/літній час відбувається автоматично, додатковий вибір бажаних програм здійснюється простим натисненням кнопки.
 • Нормативний ККД: до 94%.
 • Мінімальне виділення шкідливих речовин. Задовольняє вимоги стандарту "Блакитний янгол".
 • Особливо зручний при монтажі, сервісі й обслуговуванні завдяки уніфікованій побудові за модульним принципом.
 • Не вимагає додаткового вільного простору навколо себе для обслуговування, завдяки чому особливо зручний при монтажі в невеликих приміщеннях.
смотреть файл
Чугунный газовый котел Viessmann Vitogas 100-F

Vitogas 100-F (раніше Vitogas 050) — один із найбільш доступних ціною, економних і високопродуктивних стаціонарних котлів. Він надійний у роботі й має тривалий термін служби. Завдяки невеликим габаритним розмірам, придатний для монтажу навіть у невеликих допоміжних приміщеннях.

Коротко про головне:

 

 • Нормативний ККД: 83% (Hs) / 92% (Hi).
 • Атмосферний газовий водогрійний котел із пальником часткового попереднього змішування.
 • Висока експлуатаційна надійність при значних коливаннях мережевого тиску й електричної напруги, тривалий термін служби завдяки поверхням теплообміну, зробленим зі спеціального високоякісного сірого чавуну, і низькій теплонапруженості котлового блока.
 • Стрижневий пальник із нержавійної сталі з частковим попереднім змішуванням і можливістю дооснащення системою Renox для зниження вмісту NOх.
 • Висока надійність спалахування і м'яке, безшумне запалення завдяки системі запалення періодичної дії.
 • Реле контролю тиску газу в комплекті поставки для автоматичного вмикання після збою в подачі газу.
 • Компактність конструкції й мала вага полегшують подачу котла на місце встановлення.
смотреть файл
Конденсатный котел Viessmann Vitodens 100 WB1B O.T.

Компанія Viessmann розробила новий конденсаційний котел Vitodens 100 WB1B O.T. – єдиний у своєму роді котел для модернізації старих опалювальних систем з природною циркуляцією. 

Діапазон потужності котла 7.9 – 13 кВт відповідає вимогам більшості приватних будинків України, де потрібна невелика теплова потужність, знижуючи тим самим об'єми споживаного газу. Завдяки цій особливості Vitodens 100 WB1B O.T. також легко знайде своє застосування в опаленні квартир, для яких також необхідна невелика теплова потужність. 

Vitodens 100 WB1B O.T. – ідеальний варіант для легкої і безпомилкової модернізації старої системи опалення з природною циркуляцією, з ним відпадає потреба в подальшому дорогому демонтажі всієї гравітаційної системи і встановленні нової системи опалення. Ціна оновлення системи з цим котлом значно нижча за стандартну вартість повної реконструкції теплопостачання в будинку з вже існуючою системою опалення. Зручно також і те, що Viessmann пропонує не просто котел, а комплексне рішення для реконструкції у вигляді пакетних пропозицій, що позбавить Вас додаткового клопоту і витрат. 

Завдяки практичному сучасному дизайну і майже безшумному режиму роботи Vitodens 100 WB1B O.T. – бездоганний для встановленння в житлових приміщень. Його компактні розміри дозволяють з легкістю інтегрувати його навіть в кухонну шафу. 

Vitodens 100 WB1B О.Т. витрачає меншу кількість енергії, оскільки він додатково використовує тепло конденсації відходящих газів. Результат: коефіцієнт корисної дії складає 108%. Як і всі конденсаційні котли, Vitodens відрізняється тривалим терміном експлуатації і більш економічним споживанням газу, що дозволить день за днем знижувати витрати на опалення. 


ККД понад 100% - чому так буває? Ніяких секретів.

 

Коротко про головне:

 

 • Вперше в Україні – компактний конденсаційний котел для реконструкції старих опалювальних систем. Не потребує дорогого демонтажу наявної гравітаційної системи
 • Вартість модернізації системи опалення з Vitodens 100 WB1B O.T. значно нижча за стандартну вартість повної реконструкції теплопостачання в оселі
 • Діапазон потужності, що відповідає потребам теплового навантаження навіть невеликих за площею квартир
 • Теплообмінна поверхня Inox-Radial із високоякісної нержавіючої сталі з ефектом самоочищення та висока корозійна стійкість
 • Циліндричний пальник MatriX – власна розробка та виробництво Viessmann: 
  - низька емісія шкідливих речовин 
  - оптимальна сумісніть пальника та теплообмінника 
  - довготривалий термін експлуатації
 • Оптимальна модуляція пальника забезпечує зменшення витрат газу
 • Комплексна пакетна пропозиція Viessmann – всі необхідні комплектуючі враховані
 • Доступна ціна на сучасне конденсаційне обладнання
 • Можливе додаткове оснащення котла аналоговим або цифровим таймером
 • Великий графічний дисплей інтегрованої системи управління
 • Завдяки компактним розмірам котел може бути вбудованим навіть в кухонну шафу
 • Не потребує демонтажу старого підлогового котлу
 • Низький рівень звукового тиску до 39 дБ дозволяє встановлювати котел в житлових приміщеннях
 • ККД до 108% 
смотреть файл
Пиролизный котел Viessmann Vitoligno 100-S

Vitoligno 100-S  — це піролізний котел із природною тягою, що працює на деревному паливі, потужністю 25 – 80 кВт. Велика топка дозволяє спалювати поліна довжиною 50 см.

Коротко про головне:

 

 •  Твердопаливний котел Vitoligno 100-S працює в діапазоні теплової потужності від 25 до 80 кВт
 • Котел призначений для спалювання деревних полін довжиною до 50 см
 • Простота встановлення та обслуговування
 • Висока енергоефективність роботи забезпечується піролізним принципом згоряння палива
 • Низька емісія шкідливих речовин дозволяє встановлювати котел в місцях, де спалювання рідкого та газообразного палива заборонено
 • Високопродуктивний нагнітач повітря з регулюванням обертів в діапазоні від 40 до 100%
 • Процес спалювання контролюється простим в обслуговуванні електронним регулятором, до якого підключений датчик температури приміщення і який сигналізує про необхідність додати паливо
 • В котлі установлено теплообмінник, який слугує для захисту від перегріву при перериванні циркуляції
 • Відсутність неприємних запахів завдяки герметичній конструкції завантажувальної камери і камери спалювання
 • Простота механічної чистки теплообмінних поверхонь завдяки вбудованим щіткам
 • Камера спалювання зроблена з жаростійкого сплаву на основі карбіда кремнію
 • Ручні шибери подачі первинного та вторинного повітря
 • Велика завантажувальна камера забезпечує тривалі періоди спалювання
 • Зручне завантаження деревних полін завдяки великому розміру дверцят камери спалювання та їх оптимальному розміщенню. 
смотреть файл
Газовый конденсационный котел Viessmann Vitodens 222-F

азовий конденсаційний котел компактного виконання Vitodens 222-F з модульованим газовим пальником MatriX потужністю до 35 кВт призначений для опалення та комфортного гарячого водопостачання. 
Як і всі нові компактні газові котли Vitodens 222-F має стандартні розміри, що відповідають житловому приміщенню. 

Газовий циліндричний пальник MatriX з функцією Lambda Pro Control забезпечує високу експлуатаційну надійність, низьку емісію шкідливих речовин та гарантує постійний високий ККД до 98% навіть при зміні складу газу чи коливанні тиску. 

Новий регулятор Vitotronic із зручним графічним інтерфейсом відображає всі режими експлуатації котла. Ви також маєте можливість розмістити регулятор в будь-якому зручному для Вас місці на відстані до 5 метрів від котла. 

 

Коротко про головне:

 

 • Газовий конденсаційний котел компактного виконання з інтегрованим місткісним водонагрівачем з емалевим покриттям
 • Розширений діапазон потужностей від 4,8 до 35 кВт
 • Ефективна поверхня теплообміну Inox – Radial
 •  Газовий циліндричний пальник MatriX з функцією Lambda Pro Control забезпечує високу ефективність згоряння та низьку емісію шкідливих речовин
 • Місткісний водонагрівач із нержавіючої сталі
 • Високоефективний енергозберігаючий циркуляційний насос з регульованою частотою обертів
 • Новий регулятор Vitotronic з великим повнотекстовим дисплеєм
 • Висока взаємозамінність компонентів всіх котлів нової серії компактного виконання
 • Універсальні пристосування, що полегшують монтаж та пуск в експлуатацію
 • Розширювальний бак та циркуляційний насос інтегровані в котел
 • ККД до 109% 
смотреть файл
Конденсатный котел Viessmann Vitodens 222-W

Компактний настінний котел з інтегрованим накопичувачем

Для комфортного приготування питної води ми пропонуємо особливо компактний, настінний газовий конденсаційний котел Vitodens 222-W. Нагрівний елемент складається з надійного теплообмінника Inox-Radial із нержавійної сталі, модульованого циліндричного пальника MatriX, а також автоматичного регулятора згоряння Lambda Pro Control.
 
Комфортний підігрів води з накопичувачем
 
Вбудований у котел накопичувач із нержавійної сталі об'ємом 46 літрів робить приготування питної води таким же зручним, як при використанні окремого 150-літрового місткісного водонагрівача з внутрішнім підігрівом. Споживач отримує воду, підігріту до заданої температури, у потрібних кількостях – зокрема, за наявності декількох водорозбірних колонок.

Швидкий і простий монтаж
 
Разом із накопичувачем у котлі змонтовані всі відповідні додаткові компоненти: розширювальний бак для гарячої води, насоси, пристрої безпеки. При цьому загальна маса складає всього 63 кг (котел потужністю 6,5 – 26,0 кВт), а ширина складає 600 мм – типовий розмір одного блока в модульних кухонних меблях. Чудово підходить Vitodens 222-W для нових мешкань: його можна встановити перед укладкою "теплої підлоги".

Коротко про головне:

 

 • Надзвичайно компактний газовий конденсаційний котел з інтегрованим накопичувачем із нержавійної сталі, від 4,8 до 35,0 кВт
 • Нормативний ККД: до 98 % (Hs) / 109% (Hi)
 • Поверхні нагріву Inox-Radial з нержавійної сталі 
  – Ефект самоочищення рівних сталевих поверхонь 
  – Висока стійкість до корозії високоякісної нержавійної сталі 1.4571
 • Циліндричний пальник MatriX
  – Збільшена область модуляції 1 : 4 з низькими шкідливими викидами
  – Тривалий термін придатності завдяки сталевій тканині MatriX, стійкій до високих температурних навантажень
 • Високий комфорт приготування питної води: коефіцієнт NL до 1,5 (відповідає окремому місткісному водонагрівачу об'ємом бл. 150 літрів)
  – миттєве приготування води бажаної температури 
  – висока надійність при тривалому використанні, мінімальні коливання температури при паралельному відборі води – завдяки регулюванню вихідної температури і модульованому завантаженню накопичувача
 • Розумний регулятор згоряння Lambda Pro Control 
  – немає потреби в заміні форсунки при переході на інший тип газу
  – стабільно високий ККД, навіть при коливаннях складу газу
  – безшумна робота завдяки низькому числу обертів вентилятора
 • Усі внутрішні складові доступні спереду, не потрібен боковий простір для обслуговування. Усі допоміжні компоненти: накопичувач, розширювальний бак, насоси, арматура безпеки – змонтовані в готовому вигляді на котлі.
смотреть файл
Конденсационный газовый котел Viessmann Vitodens 333-F

Тип FS3B

Компактний котел Vitodens 333-F поєднує в собі переваги конденсаційного котла Vitodens 300-W і окремої місткості для акумулювання гарячої води об'ємом 100 літрів. Новітня опалювальна техніка з використанням теплообмінника Inox-Radial та газового пальника MatriX, а також модульна конструкція приладу надають комфортність постачання гарячою водою, яку зазвичай можна досягнути лише з використанням місткісного водонагрівача удвічі більших розмірів.

Тип FR3B

Компактний котел Vitodens 333-F (тип FR3B) являє собою поєднання конденсаційного котла Vitodens 300-W з потужним 130-літровим місткісним водонагрівачем. Цей варіант також оснащений теплообмінником Inox-Radial і газовим пальником MatriX.

Коротко про головне:

 • Компактний, попередньо змонтований конденсаційний котел.
 • Нормативний ККД: до 98%(Hs) / 109%(Hi).
 • Широкий діапазон модуляції 1:5, низька частота спрацьовування навіть при малому відборі тепла.
 • Теплообмінник Inox-Radial з високоякісної сталі
  – Самоочищення гладких поверхонь з високоякісної сталі
  – Висока корозійна стійкість завдяки використанню високоякісної нержавіючої сталі 1.4571
 • Газовий пальник MatriX: висока експлуатаційна надійність і низькі викиди шкідливих речовин в атмосферу.
 • Регулятор згоряння Lambda Pro Control:
  – Не потрібна заміна форсунок при зміні виду газу
  – Постійно високий ККД навіть при коливаннях складу газу й тиску повітря
  – Стабільно низькі показники викидів
  – Низький рівень шуму при згорянні палива завдяки низькій швидкості обертання вентилятора
 • Вбудований насос постійного струму з регулюванням частоти обертання дозволяє знизити витрату електроенергії більш як на 50%.
 • SMART: попереджувальний сигнал обслуговування — висока експлуатаційна готовність приладу, планування графіка обслуговування
 • Варіант для районів з водою високої твердості, оснащений місткісним водонагрівачем зі спіральним трубопроводом.
смотреть файл
Внимание! Новые пакетные предложения Viessmann
- Пакетное предложение WB1C260 - новая цена!
- Пакетное предложение WB1C261 - новая цена!
- Пакетное предложение WB1C262 - новая цена!
- Пакетное предложение WB1C263 - новая цена!

  И многое другое во вложении.

смотреть файл
 1тел./факс +38(0552)49-61-61
Украина, 73000, г.Херсон, переулок Смоленский, 2-а
Copyright © ООО "Энерго-Комплект", 2008-2013. Все права защищены.