Энерго-комплект
О нас Новости Оплата и доставка Сертификаты Партнеры Контакты Литература Опросные листы Сервис
        Каталог товаров
Мембранные баки, компенсаторы объема, станции поддержания давления
Солнечные коллектора и электрогенераторные системы
Трубная изоляция
Полотенцесушители
Балансировочная арматура
Интеллектуальные системы отопления
Бытовые котлы
Приводная техника
Контрольно измерительные приборы
Запорно-регулирующая арматура
Оборудование для бассейнов
Фильтрация и подготовка воды
Системы вентиляции, кондиционирования и воздушного отопления
Тепловые насосы, гелио- и фотогальванические системы
ШРП, регуляторы, ПСК, ПЗК, фильтры, шкафные узлы учета газа
Бойлеры, теплообменные аппараты, тепловые пункты
Системы автоматического регулирования, диспетчеризации, управления, сигнализации и контроля
Крепёжные системы, противопожарные системы, сантехнические системы
Отопительные приборы, арматура для обвязки радиаторов
Насосы и насосные станции
Горелки и блочные котельные
найти   
Тепловые насосы, гелио- и фотогальванические системы  
Тепловой насос Viessmann Vitocal 200-G: вода/рассол и вода/вода

Потужний, тихий і надійний

 

 

Ключовим елементом теплового насоса Vitocal 300-G є потужний компресор Compliant Scroll. Він відзначається високою безпекою роботи, надійністю, і є дуже тихим у роботі. Це стало можливим завдяки, зокрема, цілком герметичній ізоляційній прокладці, а також подвійному пристрою гасіння коливань. При цьому компресор Compliant Scroll забезпечує високі робочі параметри й температуру лінії подачі до 65°С.

Цілком екологічний

Як і всі теплові насоси, Vitocal 300-G використовує відновлювану енергію середовища. Крім того, в якості робочого середовища він використовує речовину R 407 C – вона не містить фреонів, не займиста і здатна до біологічного розщеплення.

Підтримка від Сонця

Сучасна опалювальна система має включати й сонячні колектори. Використовуйте безкоштовну енергію найближчої до нас зірки для підтримки теплового насоса. Геліосистеми продукції Viessmann розраховані на гармонійну взаємодію з тепловим насосом Vitocal 300-G.

Зручний і для великих потужностей

Vitocal 300-G є чудовим рішенням і в тому випадку, коли потреба в теплі більша. Декілька теплових насосів можна під'єднати до спільних подавальної та зворотної ліній опалювального контуру. Це дозволить підвищити не лише теплову потужність, а й безпеку при роботі цілої системи. Модульна структура контуру з окремими компресорними контурами допомагає досягнути особливо високого ККД при частковому навантаженні, а також дозволяє одночасне використання тепла для опалення та для приготування питної води.

Діагностична система RCD: саме стільки тепла, скільки Вам потрібно 

За постійний контроль холодильного циклу і теплової потужності, яку виробляє тепловий насос, відповідає діагностична система холодильного циклу RCD. Вона обирає оптимальну потужність насоса, залежно від потреби споживача, з досягненням якнайвищого значення ККД.

 

Коротко про головне:

 

 • Тепловий насос розсіл/вода: 6,2 – 17,6 кВт
 • Тепловий насос вода/вода: 8,0 – 21,6 кВт
 • Високі коефіцієнти потужності: до 4,7 (розсіл: 0 °C, температура подачі: 35 °C)
 • Моновалентний режим для опалення й приготування гарячої води
 • Висока експлуатаційна безпека, надійність і плавність роботи завдяки герметичному компресору системи Compliant Scroll з подвійною амортизацією вібрацій
 • Може застосовуватись для низькотемпературних опалювальних систем, наприклад, для опалення підлоги
 • Пристрій погодозалежного цифрового програмного керування з електронним обмежувачем пускового струму й інтегрованою функцією регулювання охолодження "natural cooling" або "active cooling". Функціонально-залежне керування в режимі текстового меню з інтегрованою системою діагностики.
 • Вбудовані підмішувальний насос, насос опалювального контуру та група безпеки (для типів BWC i WWC).
 • Інтегрований розрахунок енергетичного балансу.
смотреть файл
Тепловой насос Viessmann Vitocal 160-A: для горячего водоснабжения

Тепло середовища для гарячого водопостачання

 
Vitocal 160-A: тепловий насос для гарячого водопостачання
Vitocal 160-A здійснює підігрів питної води, досягаючи значної економії енергії та коштів. Джерелом тепла при цьому слугує тепле повітря з приміщення. Тепловий насос може працювати цілком незалежно від інших теплогенераторів.
 
Компактна станція приготування гарячої води використовує навколишнє тепло 
Компактний тепловий насос Vitocal 160-A оснащений усіма компонентами, потрібними для ефективного гарячого водопостачання. В одному корпусі розташовані модуль теплового насоса (потужність 1,52 кВт, коефіцієнт COP 3,54 при температурі повітря 15 °C і температурі води 45 °C), місткісний водонагрівач об'ємом 285 літрів, електронагрівальна вставка та регулятор.
 
За допомогою регулятора, простого в обслуговуванні й оснащеного великим дисплеєм, можна задавати різні програми роботи насоса. Натиснувши кілька кнопок, користувач може обрати режим: приготування гарячої води, безперервна робота чи робота в резерві.

Додаткові можливості: охолодження приміщення чи контрольована вентиляція
У виконанні з забором повітря зсередини приміщення  Vitocal 160-A використовує повітря тієї кімнати, в якій він установлений. У виконанні з забором повітря ззовні тепле повітря з інших приміщень (наприклад, із ванної, туалету чи кухні) всмоктується по спеціальних каналах. Насос відбирає частку тепла в цього повітря й передає його воді, яку потрібно нагріти. 

Тепловий насос із забором повітря зсередини приміщення, частково відбиравши у повітря тепло та вологість, повертає його в приміщення. Тому кімнату, де стоїть насос, можна використовувати як прохолодну комору для зберігання продуктів. У версії з забором повітря ззовні, останнє після охолодження через інший канал виводиться назовні. Таким чином, разом з вентиляційними отворами для підведення свіжого повітря Vitocal 160-A стає центральним компонентом системи контрольованої вентиляції. 

Зниження витрат завдяки використанню енергії Сонця
Тепловий насос в обох виконаннях може оснащуватись теплообмінником для підключення геліосистем та регулятором Vitosolic. Підключивши до нього до 6 квадратних метрів пласких або до 3 квадратних метрів вакуумних колекторів, можна задіяти для гарячого водопостачання також безкоштовну енергію Сонця. Таким чином вартість обслуговування знизиться ще більше.
 
Потрібна лише розетка на 230 вольт
Vitocal 160-A постачається в готовому до підключення виді. Встановити насос, підключити лінії води та конденсату і вставити штепсель у звичайну розетку на 230 вольт – і тепловий насос з забором повітря зсередині приміщення готовий до експлуатації.

Використайте ці переваги

 

 • Привабливий ціною тепловий насос для гарячого водопостачання
 • Vitocal 160-A для забору повітря зсередини або ззовні приміщення. Можливе виконання з інтегрованим теплообмінником для підключення геліосистем та регулятором Vitosolic, для підключення пласких і трубчастих сонячних колекторів
 • Об'єм водонагрівача 285 літрів
 • Просте введення в експлуатацію: внутрішні електричні підключення і регулятор підключені на заводі
 • Тепловий насос самостійно здійснює приготування гарячої води, підігріваючи її до 55°С без допомоги додаткових нагрівальних приладів
 • В режимі забору повітря ззовні приміщення здійснює контрольовану вентиляцію житлового приміщення площею до 200 m²
 • Вбудована електровставка (1,5 кВт) для температур до  65°C
смотреть файл
Тепловой насос Viessmann Vitocal 200-G: вода/рассол

Завдяки тепловому насосу Vitocal 200-G типу розсіл/вода використання регенеративної енергії стає надзвичайно приємним для власників односімейних будинків. Теплові насоси з типорядом потужностей від 6,1 до 9,7 кВт забезпечують цілорічне комфортне споживання тепла в моновалентному режимі. Максимальна температура подачі 60 °C дозволяє також використання радіаторів.

Коротко про головне:

 

 • Тепловий насос розсіл/вода потужністю від 6,1 до 9,7 кВт
 • У моновалентному режимі цілорічно й повноцінно виконує функції опалення та приготування гарячої води
 • Висока експлуатаційна безпека, надійність і плавність роботи завдяки цілком герметичного компресора системи Compliant Scroll з подвійною амортизацією вібрації
 • Холодагент R 410 A
 • Погодозалежний цифровий регулятор з інтегрованою функцією „natural cooling“
 • Завдяки температурі подачі до 60 °C розрахований також на роботу з радіаторним опаленням
 • Безпроблемна доставка на місце встановлення завдяки розділенню корпусу та модуля теплового насоса
 • Можливе тимчасове встановлення проточного водонагрівача для теплоносія, наприклад, для сушки безшовної підлоги
 • Вбудовані насоси розсільного та гріючого контуру, триходовий клапан переключення "опалення / приготування гарячої води", та надбудована група безпеки

 

смотреть файл
Тепловой насос Viessmann Vitocal 200-G: вода/воздух

Економія місця в домі: гнучкий у встановленні 
 
Vitocal 350-A робить модернізацію опалювальної системи легкою. Додаткове вприскування пари в контурі конденсатора (цикл EVI) дозволяє отримати температуру води в магістралі подачі до 65 °C. Це ідеальний показник для порівняно старих опалювальних установок з наявними радіаторами. при цьому тепловий насос відбирає тепло з навколишнього повітря. 

Коротко про головне:

 

 • Тепловий насос повітря/вода, моновалентний з типорядом нормативної потужності 10,6; 14,8 і 18,5 кВт для опалення й гарячого водопостачання
 • Висока експлуатаційна безпека, надійність та плавність роботи завдяки герметичному компресору системи Compliant Scroll
 • Добре придатний для радіаторного опалення й особливо для модернізації старих систем
 • Температура подачі до 65°C, також при низькій температурі надворі
 • Температура питної води до 55°C
 • Повітря як джерело енергії: не треба ґрунтових колекторів і свердловин
 • Установка всередині приміщення й назовні за допомогою спеціально розроблених пристосувань
 • Зручний в експлуатації регулятор для теплових насосів, монтований на стіні
 • Високі коефіцієнти потужності, до 3,6 (повітря 2 °C / подача 35 °C)

 

 

смотреть файл
Емкостный водонагреватель Viessmann Vitocell 100-E SVP

Тип SVP. Ємнісний водонагрівач для роботи в системі з сонячними колекторами, тепловими насосами й твердопаливними котлами

 

Об'єм 400, 750 і 1000 літрів

 

Коротко про головне:

 

 • Можна використовувати з двома чи більшою кількістю генераторів тепла при підключенні декількох споживачів тепла. Це досягається завдяки наявності двох патрубків для підключення лінії подачі і двох для зворотної лінії, а також трьох додаткових патрубків для виміру параметрів води. Особливо ефективний при роботі в системі з сонячними колекторами, тепловими насосами та твердопаливними котлами.
 • Економна робота геліоустановок, теплових насосів і твердопаливних котлів незалежно від поточної потреби в теплі, завдяки накопиченню надлишкового тепла.
 • Низький рівень викидів твердопаливних котлів завдяки роботі в режимі повного навантаження навіть улітку.
 • Малі втрати тепла завдяки високоефективній теплоізоляції.
 

 

смотреть файл
Солнечный коллектор Viessmann Vitosol 200-F

Vitosol 200-F (раніше Vitosol 100) привабливий як ціною, так і своєю високою економністю. Завдяки високоселективному титановому покриттю використання сонячної енергії стало ще ефективнішим. Матеріали, стійкі до корозії та впливу негоди: легована сталь, алюміній, мідь і спеціальне чотириміліметрове скло забезпечують збереження максимального коефіцієнта використання протягом довгого часу. 

Новий дизайн — нові кольори 

Vitosol 200-F можна підібрати за кольором, і це створює цілковито нові можливості. У стандартному наборі рами колекторів мають коричневий колір. На бажання замовника можливе постачання модулів, пофарбованих у будь-який колір палітри RAL. Це дозволяє узгодити колір модуля з кольором покрівлі. 

Коротко про головне:

 

 • Пласкі сонячні колектори з високоефективним титановим покриттям.
 • Електронний контролер різниці температур Vitosolic для установок із підігрівом води двома джерелами — сонячними колекторами й водогрійним котлом.
 • Великий коефіцієнт використання за допомогою абсорбера з високоселективним покриттям, вмонтованої системи труб і високоефективної теплоізоляції.
 • Моделі абсорберів із різною площею поверхні для горизонтального чи вертикального монтажу.
 • Швидкий монтаж за допомогою гнучких трубних з'єднань. Штекерна система дозволяє з'єднати колектори між собою у групи до десяти штук.
 • Vitosol 200-F можна використовувати з різноманітними цілями: для монтажу на пласких и похилих покрівлях, інтеграції в дахове покриття або для вільного монтажу.
 • Знак СЕ і відмінні результати тесту якості SPF-інституту Rapperswil. Задовольняє вимоги стандарту "Блакитний янгол".
смотреть файл
Солнечный коллектор Viessmann Vitosol 200-T

З новим вакуумним трубчастим колектором Vitosol 200-T компанія Viessmann підвищує рівень надійності своїх сонячних колекторів, пристосованих для монтажу в різних конфігураціях. Vitosol 200-T можна змонтувати вертикально чи горизонтально під будь-яким кутом від 0 до 90 градусів, він добре підходить як для приватних будинків, так і для промислових установок.

 Особливо високу надійність у роботі створюють суха прив'язка трубок, виготовлених за принципом теплової труби, до колектора і низький вміст рідини в ньому. Випускаються колектори з 20 трубками (2 м2) і 30 трубками (3 м2).

Високоякісний дизайн 

Визначною рисою колектора Vitosol 200-T є його якісний дизайн. Він чудово виглядає як додатковий архітектурний елемент будинку. Алюмінієвий лакований корпус колектора коричневого кольору (RAL 8019) забезпечує ефективну теплоізоляцію.

Максимальне використання сонячної енергії

Для найефективнішого перетворення енергії сонця в корисне тепло кожну трубку можна повертати всередині колектора, орієнтуючи її на сонце. Високоякісна теплоізоляція корпусу колектора скорочує втрати тепла в холодну пору року.

Швидкий і простий монтаж 

Інсталяційний матеріал з нержавіючої сталі спрощує процес монтажу колекторів. В разі потреби трубки можна швидко замінити – інновативна штекерна система дозволяє зробити це без спеціальних інструментів. Під'єднання колекторів один до одного здійснюється за допомогою надійних гофрованих з'єднувачів із нержавіючої сталі.

 

Скористайтеся нашими перевагами:

 

 • Універсальний колектор для монтажу горизонтально чи вертикально, під довільним кутом від 0 до 90°, на дахах чи фасадах будинків
 • Особливо надійний у роботі завдяки принципу теплової труби і низькому вмісту рідини
 • Просте й надійне підключення окремих трубок через інновативну штекерну систему
 • Невразливі до забруднення, інтегровані у вакуумні трубки абсорбційні поверхні
 • Трубки можуть обертатися навколо осі, для отримання оптимального нахилу абсорбера до сонця — це дозволить максимізувати використання енергії.
 • Високоефективна теплоізоляція модулів колектора зводить втрати енергії до мінімуму.
 • Простий монтаж завдяки системі кріплення та штекерним з'єднувачам з нержавіючої гофрованої сталі.

Технічні параметри колектора типу SP2 поверхнею 2 м²

 • Поверхня брутто: 2,87 м²
 • Абсорбційна поверхня : 2,00 м²
 • Апертурна поверхня: 2,15 м²
 • Габарити (ширина / висота / глибина) в мм: 1420 х 2040 х 143
 • Маса (з теплоізоляцією): 58 кг
  Простий монтаж завдяки системі кріплення та штекерним з'єднувачам з нержавіючої гофрованої сталі.

Технічні параметри колектора типу SP2 поверхнею 3 м²  

 • Поверхня брутто: 4,32 м²
 • Абсорбційна поверхня: 3,02 м²
 • Апертурна поверхня: 3,23 м²
 • Габарити (ширина / висота / глибина) в мм: 2129 х 2040 х 143
 • Маса (з теплоізоляцією): 87 кг
смотреть файл
Солнечный вакуумный коллектор Viessmann Vitosol 300-T

Вакуумний трубчастий колектор високої потужності Vitosol 300 працює за принципом теплової труби, гарантуючи завдяки цьому особливо високу надійність роботи. Однією з областей застосування цих колекторів є системи, в яких доводиться мати справу з так званими фазами стагнації — тривалими періодами великого сонячного опромінення без відбору тепла. Сухе підключення теплових труб у колектор та інтегрований пристрій обмеження температури значно підвищують надійність роботи. 

Принцип теплової труби для високої надійності роботи 

При застосуванні принципу теплової труби теплоносій контуру не циркулює безпосередньо по трубках колектора. Замість цього в абсорбері циркулює спеціальний носій, який випаровується під дією сонячного опромінення й віддає тепло теплоносію системи через теплообмінник. 

Duotec: переваги подвійного обміну 

Конденсатори постійно підключені до запатентованого теплообмінника Duotec з подвійною трубою. Він особливо ефективно відбирає тепло й віддає його теплоносію системи. 

Простий монтаж і обслуговування 

Під'єднання колекторів один до одного здійснюється за допомогою надійних гофрованих з'єднувачів із нержавіючої сталі. При цьому окремі трубки можуть обертатися навколо своєї осі, і їх можна виставити для отримання максимальної кількості сонячної енергії. Підключення трубок колектора здійснюється всуху, без прямого контакту між теплоносієм та водо-гліколевою сумішшю. Коли всі трубки підключені, можна буде в разі потреби замінювати окремі з них при наповненій системі. 

Захист від перегріву 

Надмірно інтенсивне сонячне опромінення не може вивести Vitosol 300 з ладу. Від перегріву його захищає інтегрований пристрій обмеження температури. 

Високоякісні матеріали 

Якісні, стійкі до корозії матеріали надають колекторам надійність і витривалість у роботі. Зокрема, використовується боросилікатне скло, мідь, нержавіюча сталь.

 

Коротко про головне:

 

 • Високоефективні вакуумні трубчасті колектори на принципі теплової труби, дуже надійні в роботі.
 • Захищені від забруднення, інтегровані у вакуумні трубки абсорбційні поверхні з титановим покриттям.
 • Трубки можна повернути під оптимальним кутом до сонця, щоб максимізувати використання енергії. 
  Високоефективна теплоізоляція модулів колектора зводить втрати енергії до мінімуму.
 • Інтегрований пристрій обмеження температури регулює циркуляцію тепла при дуже високих температурах колектора.
 • Простий монтаж завдяки системі монтажу й підключення фірми Viessmann.
 • Привабливий дизайн колекторів. Корпуси кольору RAL 8019 (коричневий).
 • Виготовляється в рамках програми стимулювання ринку використання відновлюваної енергії під егідою BAFA (німецького Федерального управління з питань економіки та контролю експорту).
смотреть файл
 1тел./факс +38(0552)49-61-61
Украина, 73000, г.Херсон, переулок Смоленский, 2-а
Copyright © ООО "Энерго-Комплект", 2008-2013. Все права защищены.